بستن

گلدشیکمال آخرین خبرها طلا و ارز پیش بینی بازار سکه در روز دوشنبه؛ بهانه های فرار از نزول
پیش بینی بازار سکه در روز دوشنبه؛ بهانه های فرار از نزول
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/06/29 - 09:53 0 نظر

گلدمگ: برگشت سکه به بالای محدوده حمایتی رفتار مهمی از معامله گران بود که نشان می داد، فلز گران بهای داخلی به راحتی در موقعیت نزولی قرار نمی گیرد. اگر قرار باشد، سکه افت بیشتری را تجربه کند، لازم است که از اونس طلا یا دلار سیگنال محکم تر کاهشی دریافت کند.

سکه دیروز هیچ بهانه ای برای نگه داشتن مرز 11 میلیون و 800هزار تومان نداشت. بازار جهانی طلا تعطیل بود و در بازار داخلی نیز دلاردر همان ابتدای روز تمایل بیشتری به افت قیمت نشان داد. افت قیمت دلار موجب شد که حمایت 11 میلیون و 800 هزار تومانی از دست برود. با این حال، برگشت کوچک دلار کافی بود که خریداران به بازار برگردند و سکه امامی دوباره بالای خط 11 میلیون و 800 هزار تومانی قرار بگیرد.

برگشت سکه به بالای محدوده حمایتی رفتار مهمی از معامله گران بود که نشان می داد، فلز گران بهای داخلی به راحتی در موقعیت نزولی قرار نمی گیرد. اگر قرار باشد، سکه افت بیشتری را تجربه کند، لازم است که از اونس طلا یا دلار سیگنال محکم تر کاهشی دریافت کند.

 

امید سکه بازان به دلار

بخشی از سکه بازان تصور می کنند که دلار در آینده نزدیک می تواند صعود بیشتری را تجربه کند و به کانال های بالاتر برود. سکه بازان بر روی رشد احتمالی قیمت دلار زیاد مانور میکنند. به عنوان مثال، آن ها شب گذشته به صحبت های  نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین پرداختند. میخائیل اولیانوف عنوان کرده بود که تاریخی برای از سرگیری مذاکرات مربوط به احیاء برجام وجود ندارد و گفتنش دشوار است که چه زمانی تاریخ آن مشخص خواهد شد.

همین صحبت ها مورد توجه سکه بازان قرار گرفت، چرا که تاخیر در لغو تحریم ها برای کاهشی های بازار ارز خبر خوشایندی نیست و برخی از سکه بازان احتمال می دهند که دلار به واسطه خبر یاد شده در موقعیت افزایشی قرار بگیرد. با این حال، در صورت افت قیمت دلار به زیر محدوده 27 هزار و 300 تومانی دشوار است که سکه حمایت 11 میلیون و 800 هزار تومان را حفظ کند.

♦ قیمت طلا و انواع آبشده در بازار امروز

♦ قیمت دلار و انواع ارز در بازار آزاد امروز

♦ قیمت انواع سکه در بازار امروز

♦ قیمت رادیوم و فلزات گران بها

♦ قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل


منبع:  اقتصادنیوز

نظرات

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00