بستن

بورس RSS

اثر احیای توافق هسته ای بر بورس

گلدمگ: گفته می‌شود احیای برجام موجب کاهش قیمت دلار و نزول شاخص بورس می‌شود. آیا برجام در سال 92 موجب نزول بورس شد؟ احیای برجام چه تاثیری بر بازارهای ایران خواهد داشت؟

200 میلیون دلار به بورس رسید؟/ امروز؛ آخرین مهلت بانک مرکزی برای واریز پول بورس

گلدمگ: درحالی امروز آخرین مهلت بانک مرکزی برای واریز200 میلیون دلار از منابع ارزی به حساب صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار سرمایه است که تا کنون فقط 50 میلیون دلار از این مبلغ واریز شده و مشخص نیست برنامه رئیس کل جدید بانک مرکزی در این باره چیست!

صعود 30 هزار واحدی شاخص بورس

گلدمگ: بازار سرمایه برخلاف هفته‌های گذشته، این هفته را با چراغ سبز آغاز کرد و شاخص کل بورس بیش از 30 هزار واحد افزایش یافت.  

نمای بورس امروز در پایان نیمه اول معاملات / شاخص کل 13هزار واحد افت کرد

گلدمگ: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در نخستین ساعت بازار 1.2درصد افت داشت، شاخص هم‌وزن نیز 0.7درصد نزول کرد.

نقشه بورس امروز (28اردیبهشت) / افت هزار واحدی شاخص کل

گلدمگ: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران تا ساعت 9 و 30دقیقه، 0.1 درصد افت داشت و شاخص کل هم‌وزن با کاهش 0.2درصدی مواجه شد.

نمای بورس امروز (27اردیبهشت) / شاخص کل با افت پنج هزار واحدی همراه شد

گلدمگ: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان نیمه اول معاملات 0.5درصد افت داشت، شاخص هم‌وزن نیز 0.6درصد نزول کرد.

بهبود نسبی بورس/گروه‌های سبز و قرمز بازار +اینفو

در معاملات امروز -دوشنبه 6 اردیبهشت- شاخص کل اندکی نزول کرد و شاخص فرابورس رشد کرد و تعدادی از نمادهای بزرگ و شاخص‌ساز رشد قیمت داشتند.

بزرگان بورس سبزپوش شدند/ صعود غول‌های صنایع فلزات و محصولات شیمیایی

گلدمگ: در معاملات امروز قیمت سهام اغلب شرکت‌های دو گروه فلزات اساسی (مانند فملی، فولاد، فجر، فخوز، کاوه و میدکو) و محصولات شیمیایی (مانند نوری، شگویا، فارس، آریا، پترول، تاپیکو و شغدیر) افزایش یافت.

حمایت از بورس سیاست همیشگی دولت است / ضرورت تلاش مداوم برای ممانعت از رکود بازار سرمایه

گلدمگ: دویست و بیستمین جلسه ستاد هماهنکی اقتصادی دولت روز یکشنبه به ریاست رییس جمهور برگزار شد. در این جلسه، گزارشی از وضعیت و شرایط بازار سرمایه از سوی ریییس سازمان بورس کشور ارایه شد و راهکارهای پیشنهادی برای ثبات و رونق، ایجاد آرامش و تعادل در این بازار مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مصوبه بورسی جدید لغو شد

گلدمگ: هیات مدیره سازمان بورس اعلام کرد: اجرای مصوبه اصلاح دستورالعمل رفع گره معاملاتی هیات مدیره این سازمان با احترام به نظر فعالان و به منظور رفع دغدغه های سهامداران متوقف شد.

قول روحانی برای حمایت از بورس

گلدمگ: در روزهای گذشته و در بسیاری از گروه‌های بورسی درخواست شرکت در تجمع به شرایط بورس منتشر شده بود و در نهایت دیروز تجمعی هم شکل گرفت که با شعارهای تندی هم همراه شد. در همین روز و در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، فردی که مورد انتقاد و اعتراض معترضان در جای دیگری از پایتخت بود، وعده حمایت از بورس داد. 

نقشه بورس (23فروردین)/ افت دو هزار واحدی شاخص کل

گلدمگ: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران تا ساعت 9 و 30دقیقه، 0.2درصد افت داشت و شاخص کل هم‌وزن با کاهش 0.08درصدی مواجه شد.

پیش بینی واکنش بورس به مذاکرات برجامی

گلدمگ: دیروز رکود معاملات بازار بیشتر شد و ارزش معاملات سهام با کاهش 18 درصدی مواجه شد. کاهش معاملات نشان از وضعیت پرابهام اقتصاد ایران دارد.

بورس در کمین 1+5/پیش بینی بازار سهام امروز

گلدمگ: با عمیق‌تر شدن رکود معاملات بورس به نظر می‌رسد چشم فعالان بازار سهام به مذاکرات برجامی است.

نقشه بورس (14فروردین)/ افت پنج هزار واحدی شاخص کل

گلدمگ: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران تا ساعت 9 و 30دقیقه، 0.4درصد افت دشت و شاخص کل هم‌وزن با کاهش 0.1درصدی مواجه شد.

عدد شانس بورس در 1400/حرکت آهسته بورس

گلدمگ: در فاصله دو روز مانده به پایان سال به نظر می‌رسد بورس با حمایت خوب حقوقی‌ها همراه باشد و فعلا بازار بر دوش بزرگان قرار دارد. شاخص در چند قدمی رقم یک میلیون و 257 هزار واحد قرار دارد، عددی که می گویند عدد شانس بورس است.

پیش‌بینی وضعیت بورس در سه ماه سال آینده

گلدمگ: یک کارشناس بازار سرمایه با تاکید بر اینکه در روزهای باقی مانده سال 1399، اتفاق خاصی در بازار رخ نخواهد داد، درمورد وضعیت بازار سرمایه در سه ماه نخست سال آینده گفت: وضعیت بازار سرمایه تا قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری بسیار امیدوارکننده خواهد بود.

آیا بورس تهران سبزپوش گام به 1400 می‌گذارد؟ + نمودار

گلدمگ: شاخص کل بورس در هفته اخیر 28 هزار و 865 واحد رشد کرد و افت هفته قبل را جبران کرد. آیا می‌توان به رشد شاخص امیدوار بود؟ روندهای درونی بازار چه نشانه‌های مثبت و منفی برای سهام‌داران دارند؟

پول‌های بلوکه شده برای عرضه اولیه‌ کی برمی گردد؟

گلدمگ: با توجه به تاخیر در برگشت پول سهامداران از حساب کارگزاری‌ها به حساب افراد، بسیاری می‌پرسند این حجم از نقدینگی بلوکه شده که در حساب کارگزاری‌ها وجود دارد چه سرنوشتی دارد؟ آیا بلوکه شدن این پول‌ها برای کارگزاری‌ها درآمدزاست؟

نقشه بورس امروز بر اساس ارزش معاملات/ سبزپوشی پالایشی‌ها در دقایق ابتدایی بازار

گلدمگ: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران تا ساعت 9 و 30دقیقه، 0.5درصد رشد داشت و شاخص کل هم‌وزن با افزایش 0.1درصدی مواجه شد.

پربازدیدترین ها
قیمت طلا در تاریخ 1400/03/22
قیمت سکه در تاریخ 1400/03/22
قیمت ارز در تاریخ 1400/03/22

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، نام خود را وارد کنید

00:00