بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گلدشیکمال کاملا محفوظ می باشد

GRAFF

GRAFF
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/04/24 0 نظر

گراف دایمندز شرکت جواهرسازی بریتانیایی است، که در زمینه طراحی، ساخت و فروش انواع طلا، نقره، الماس، جواهرات، کالاهای لوکس و ساعت فعالیت می‌نماید. شرکت در سال 1960 توسط لورنس گراف راه‌اندازی شد و در حال حاضر دارای شبکه‌ای از 35 فروشگاه در کشورهای مختلف می‌باشد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر لندن، بریتانیا قرار دارد. 

مدیر اجرایی: فرانسوآ گراف (2004)

دفتر مرکزی: لندن، بریتانیا

بنیانگذار: لورنس گراف

تأسیس: 1960، لندن، بریتانیا

تعداد کارکنان: 500

شرکت تابعه: Graff Diamonds (New York) Inc.، Graff Diamonds International Limited

طراحان برای ساخت زیورآلات می توانند از اِلِمان های بسیار زیادی الهام بگیرند. آن ها می توانند از شکفتن یک گل و یا انحنای بال پرندگان برای طراحی زیور آلات خاص الهام بگیرند. شاید در این میان، دست خط یک کودک به عنوان منشا الهام برای ساخت زیورآلات گزینه ی مناسبی نباشد. اما ممکن است نظر طراحان برند Graffرا به خود جلب کند.

برند Graff یکی از معروف ترین برند ها برای ارائه زیورالاتی با طرح های کلاسیک است. در مقایسه با زیورآلات امروزی، محصولات برند Graff طرح های بسیار متفاوتی دارند که در واقع بیانگر هنر انتزاعی معاصر می باشد. بسیاری معتقد هستند این تفاوت از طراح معروف این برند لارنس گراف سرچشمه می گیرد. این طراح موفق و رئیس برند Graff، به دنبال خاص ترین و نایاب ترین الماس های دنیا است و کلکسیون شخصی بسیار ارزشمندی را نیز برای خود جمع آوری کرده است. در این گنجینه ی ارزشمند، آثار بسیار جذابی از هنرمندان قرن بیستم مانند Picasso، Towmbly و Warhol وجود دارد که توانسته اند الهام بخش کلکسیون جدیدی از زیورآلات برند Graff  باشند.

لارنس گراف بسیار علاقه مند و تحت تاثیر کارهای Cy Towmbly قرار دارد  و از آن ها برای ساخت            زیور آلات مجموعه جدید خود استفاده کرده است. زیورآلاتی که داری پیچ و تاب زیادی هستند و با الهام از حرکت قلم نقاشی بر روی بوم توسط Cy Towmbly ساخته شده اند. یکی از چالش های پیش روی طراحان برای ساخت این طرح های جدید، استفاده از سنگ های قیمتی مانند الماس ها در بدنه ی پر پیچ و تاب زیورآلات بوده است. والرسون گراف در این خصوص می گوید:” این چالش به میزان قابل توجهی مهارت های هنرمندان و طراحان این خانه ی مد را به بازی گرفت. من معتقد هستم که این چالش ها سبب افزایش جذابیت مجموعه ی جدید زیورآلات ما شده است”.

وی در ادامه توضیح می دهد:” تجربه ی سازندگان ما و سنگ های بی نظیری که در ساخت این مجموعه به کار گرفته شده است، طراحان ما را متقاعد کرد که می توانند با آزادی تمام به خلق آثار بسیار زیبایی بپردازند”.  


نمونه طرحهای برند G R A F F


 

 

 

 

 

نظرات

captcha Refresh