بستن

گلدشیکمال آخرین خبرها طلا و ارز پیش بینی قیمت طلا در روزهای هیجانی دلار/ تقاضا برای سکه افزایش یافت
پیش بینی قیمت طلا در روزهای هیجانی دلار/ تقاضا برای سکه افزایش یافت
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/11/20 - 19:03 0 نظر

گلدمگ: نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از افزایش دوباره قیمت‌ها در بازار طلا تحت تاثیر رشد هیجانی نرخ ارز خبر داد و گفت: در همین راستا قیمت سکه هم نسبت به دیروز بیش از 500هزار تومان گران شده است.

اقتصاد آنلاین/ محمد کشتی‌آرای با اشاره به افزایش دوباره قیمت‌ها در بازار طلا اظهار کرد: با وجود کاهش بهای اونس جهانی و رسیدن به سطح 1814دلار، به دلیل رشد هیجانی نرخ ارز در بازار امروز شاهد افزایش 10هزار تومانی قیمت طلا و رشد بیش از 500هزار تومانی بهای سکه هستیم.

این فعال بازار طلا به وضعیت تقاضا در بازار طلا هم اشاره کرد و گفت: با رشد قیمت‌ها در بازار امروز مجددا تقاضا به خصوص برای سکه افزایش پیدا کرده و به همین دلیل حباب آن از 200هزار تومان روز گذشته به 550هزار تومان در بازار امروز رسیده است.

کشتی‌آرای خاطرنشان کرد: هر موقع نرخ ارز بالا می‌رود معاملات بازار طلا هم رونق می‌گیرد، بنابراین در روزهای افزایش قیمت‌ها دادو‌ستد بیشتری انجام می‌شود؛ اما به طور کل هر چه به پایان سال نزدیک‌تر می‌شویم تقاضا برای خرید طلا و سکه مخصوصا سکه‌های کوچک‌تر بیشتر خواهد شد.

وی با پیش‌بینی قیمت‌ها در روز‌های آینده بیان کرد: با وجود اینکه بهای اونس جهانی این روز‌‌ها نوسان کاهشی داشته، اما رشد نرخ ارز توانسته قیمت طلا و سکه را با افزایش همراه کند؛ چنانچه روند صعودی نرخ ارز ادامه داشته باشد همچنان شاهد افزایش قیمت‌ها در بازار طلا خواهیم بود و بالعکس.

سکه بیش از 500هزار تومان گران شد

نایب رییس دوم اتحادیه طلا با اشاره به قیمت‌های امروز بازار طلا تا زمان ثبت این خبر گفت: در جریان معاملات امروز بازار تهران، قیمت سکه امامی با جهش بیش از 500هزار تومانی به 11میلیون و 550هزار و سکه طرح قدیم با رشد 200هزار تومانی به 10میلیون و 900هزار تومان افزایش یافت.

کشتی‌آرای اضافه کرد: نیم سکه با قیمت شش میلیون و 300هزار، ربع سکه چهار میلیون و 150هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و 300هزار تومان فروخته می‌شود؛ همچنین قیمت مثقال طلای 17عیار در این ساعت از روز به چهار میلیون و 810هزار و هر گرم طلای 18عیار به یک میلیون و 110هزار تومان رسید.

نظرات

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00