بستن

گلدشیکمال آخرین خبرها طلا و ارز فشار دلار به سکه برای تغییر کانال / شبیخون ارزی به بازار سکه
0فشار دلار به سکه برای تغییر کانال / شبیخون ارزی به بازار سکه
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/06/24 - 09:46 0 نظر

گلدمگ: قیمت سکه بدون حمایت دلار دشوار است که کانال 12 میلیون تومانی را بتواند حفظ کند و به نظر می رسد نزول دلار به کانال 12 میلیونی سکه امامی حمله کرده است.

امروز سکه امامی باید برای حفظ مرز 12 میلیون تومانی تلاش کند. اگر فلز گران بهای داخلی بتواند محدوده 12 میلیون را حفظ کند، ممکن است با کمک خریدها به سطح 12 میلیون و 200 هزار تومان قدم بگذارد. در صورتی که مرز 12 میلیون از دست برود، سکه توان افت تا محدوده 11 میلیون و 800 هزار تومان را خواهد داشت.

به گفته فعالان، عامل اساسی حرکت سکه در روز جاری نوسانات قیمت دلار است. دیشب در معاملات پشت خطی،‌ بیشتر معامله گران در بازی های پشت خطی تمایل به فروش دلار داشتند. همین مساله می تواند انتظارات معامله گران بازار فلز گران بهای داخلی در ابتدای روز جاری را تحت تاثیر قرار دهد. قیمت سکه بدون حمایت دلار دشوار است که کانال 12 میلیون تومانی را بتواند حفظ کند و به نظر می رسد نزول دلار به کانال 12 میلیونی سکه امامی حمله کرده است.

به گفته فعالان،‌ دیشب شایعاتی در بازار بود که قرار است از دو هفته آینده مذاکرات هسته ای از سر گرفته شود. این خبر موجب شد که میزان فروش های ارزی به یکباره زیاد شود. در واقع پس از ساعت 9 شب به یک باره ریزشی در بازار ارز شکل گرفت که قیمت دلار را از محدوده 27هزار و 600 تومان به محدوده 27 هزار و 200 تومان برد.

این ریزش در زمانی اتفاق افتاد که معاملات پشت خطی سکه متوقف شده بود. در واقع اثر افت انتهای شب دلار ممکن است در ابتدای روز جاری به بازار سکه منتقل شود

♦ قیمت طلا و انواع آبشده در بازار امروز

♦ قیمت دلار و انواع ارز در بازار آزاد امروز

♦ قیمت انواع سکه در بازار امروز

♦ قیمت رادیوم و فلزات گران بها

♦ قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل


منبع: اقتصادنیوز

نظرات

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00